Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10   Dolů
 
Autor Téma: toto už prekracuje hranice slusnosti !  (Přečteno 651865 krát)
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« Odpověď #45 : Březen 24, 2016, 05:36:32 pm »

asi zasiahol pán boh .práve sami ozvala jedna česka agentura ktorá vybavuje pracu do Rakuska.vyplnil som bewerbogen a odoslal.mam čakat.

hm. Úsměv
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #46 : Březen 24, 2016, 05:59:30 pm »

Dobrý. Sice agentura, ale na start v Rakousku taky dobrý.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #47 : Březen 24, 2016, 07:08:56 pm »

deutschland - a aku pracu ti ponukaju?
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #48 : Březen 24, 2016, 11:13:36 pm »

sk a ceske agentury ktore ponukaju pracu v rakusku su podvod povecine..vylakaju od teba peniaze a uz sa neozvu....ale dufam,ze su aj vynimky...
Zaznamenáno
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« Odpověď #49 : Březen 25, 2016, 09:54:03 am »

Rudo,ja som sa unich bewerboval na poziciu Staplerfahrer. ide o to že tato ceska agentrua je pobockou Rakuskej.tak pevne verim že aj realne nieco vybavia.

Hary01,suhlasim .ale toto nastastie  nebude  tento pripad.nepytaju ziadne financie odomna.
okrem tohoto si tiez myslim čo pislal Hary že SK a CZ agentury ktore ponukaju pracu su vacsinou podvody .ale najde  sa zopar na jednej ruke sa daju spocitat ktore to beru seriozne.

ako ste si všimli neuvadzam nazov agentury ani jej sidlo .pockam a ked snimi budem mat pozitivnu skusenost tak potom ich tu zverejnim.pre tych ktory potichu sleduju nasu komunkaciu a tiez hladaju pracu.

okrem ineho mesiac co som cakal ne jednu dobru ponuku tá nevysla  ale mi bola ponuknuta dalsia praca to hovorim teraz o DE.niet sa co cudovat je to realny fakt že vela nemeckych zamestnavatelov uprednostni nemeckeho uchadzaca.nie Slovaka,alebo Čecha ,Madara atd.

to hovorim o regione tu kde som, Passau.samozrejme ina situacia je uz napr.inde .dalej.ako Dingolfing ,Mnichov atd.

samozrejme plati jdeno.že do Rakuska pracovat sa da .a dá sa to vybavit celkom rychle.ale ide vacsinou len o take roboty ako opatrovatel a  ja o taku pracu nemam zaujem.nemam ktomu vztah.

ja inu pracu ako staplerfahrer ani nehaldam.popripade este lieferungfahrer.lebo lubim jazdit.ale nie len preto aj preto lebo mam reumu a kyselinu mocovu.preto vyhladavam len sedave joby.aj teraz ma boli palec na nohe tak že krivkam.

prepacte dnes somtak premyslal kto naucil tento Nemecky narod tak svedomite a rychlo a tvrdo pracovat ? ako kone. bol to Adolf Hitler alebo Oto Bismark...kedy to nastalo.alebo to v germanoch bolo vzdy.poriadok,cistota na ukor ich dusevneho zdravia.




Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #50 : Březen 25, 2016, 10:03:52 am »



  v Mnichove robi vela slovakov na letisku..pri batozine napr...vykladas alebo nakladas vagony s batozinou..skenujes kufre...to om robil dnu v hale na innendienste..najprv cez agenturu..cca 1400euro ciste....po roku ak si oki nemarodujes prevezme ta dcerska spolocnost letiska v mnichove a mas aj veci plat ..alebo niektori vonku vykladjau lietadla....a tretia skuspina tu stale hladaju su soferi s batozinou..cely den by si sedel v auticku a vozil od lietadiel do hal batozinu...skus toto napr...porob to v nemecku 2-3r daj dokopy nemcinu a potom sa na tuto pozicu bewerbung do viedne na letisku... Úsměv
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #51 : Březen 25, 2016, 10:08:51 am »

http://www.munich-airport.de/media/download/bereiche/karriere/flyer-vz-online.pdf
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #52 : Březen 25, 2016, 12:11:31 pm »

deutschland - ta pracovitost v germanoch uz bola vzdy, uz napr. v stredoveku prichadzali nemci na uzemie dnesneho Slovenska aby pracovali ako banici, remeselnici atd. takze s Adolfom alebo Bismarckom to nesuvisi

ze nemec zoberie na volne miesto radsej nemca - a co je na tom zle? podla mna je to uplne normalne, aj ja kebyze som podnikatel na Slovensku tak radsej zoberiem slovaka, ktory nema problemy s jazykom, ktoremu nemusim pomahat pri problemoch s danovym uradom, ktory nema problemy si vybavovat veci so zdravotnou poistovnou, ktory ma na Slovensku rodinu a znamych co mu v problemoch pomozu atd. atd.
nevidim v tom vobec nic negativne - nemci tu nie su na to, aby nejako obzvlast pomahali ludom z SK, Ciech ci Madarska ... je uplne normalne, ak zamestnaju ludi odtial LEN vtedy, ked uz nemaju na dane miesto nemca
Zaznamenáno
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« Odpověď #53 : Březen 25, 2016, 12:36:32 pm »

Rudo,absolutne suhlasim.
a k prvej casti tvojho prispevku o germánoch ,hm,vidis totoje zauimave co si napisal.povinne bysom dal vsetkym pracujucim cudzincom tu v nemecku aspon trosku tu historiu aby sme ich lepsie chápali.

Hary01,to nieje zly nápad.šofer na letisku.pozistujem to.ale teraz po tychto bombovych utokoch .mam obavu.samozrejme Bruselske letisko nemozem porovnavat  s ostatnymi.vyslo najavo ze Bruselske letisko bolo slabo zabezpečené.divné.ale som to čital niekde.

Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #54 : Březen 25, 2016, 01:40:50 pm »

....nemci tu nie su na to, aby nejako obzvlast pomahali ludom z SK, Ciech ci Madarska ... je uplne normalne, ak zamestnaju ludi odtial LEN vtedy, ked uz nemaju na dane miesto nemca

NEBO VTEDY keď... MAJÍ JINÉ DŮVODY. ...
Třeba že se jim tam už vystřídali 4 Němci s oběma levýma rukama...
A moc se jim dělat nechtělo. ..
Nebo je jim přednější levnější pracovní síla - I KDYŽ třeba v naší firmě i mlady Chorvat (ne zrovna šikovný) dostal při nástupu dle nějakého tarifu 14,50...
A další a další. ..
Nevim Rudo, ale myslím že německý zaměstnavatel přihlašuje a veškerou administrativu zařizuje uplne stejne Němcům jako cizincům, tedy že nic navíc dělat nemusí. ..
Kromě třeba te horší komunikace třeba v mem případe - ale i tak se mu to asi vyplatí Úsměv
Zaznamenáno
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« Odpověď #55 : Březen 25, 2016, 01:58:35 pm »

hary 01,tak ja som poslal bewerbung na airport Munchen.na poziciu vodica.iba vodica.ziadne korperliche tatigkeiten.paketenwagen,Beförderung von Reisegepäck  atak.

uvidim ako zareaguju.otazne je ako to je s ubytovanim.dochadzat z PA do M asi tazko.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #56 : Březen 25, 2016, 05:07:12 pm »



  Rudo mas pravdu....ja napr casto pocujem ukrivdenych slovakov ako sa im v nemecku nedari ako su tu ludia zli a nemozu sa dostat do kancelarie robit...lenze potom ked pocujem tu katastrofalnu nemcinu je mi jasne ze sa tam do kancelarie napr nikdy nedostanu..nemci skor maju cudzincov na menejkvalifikovane prace kde sa jazyk tak nevyzaduje plus gastronomia....ale chybaju im zdravotne sestry lekari..aj tam sa moze dostat cudzinec ak si da uznat vzdelanie urobi si nemcinu...proste nebude plakat ale urobi preto nieco...a tak je to vsade...vsetko sa da ale pokial clovek ma v hlave milion vyhovoriek tak ostane tam kde je..v tom svojom negativnom svete.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #57 : Březen 25, 2016, 07:43:06 pm »

jirike - ved ano, o tom hovorim - ked zamestnavatel nenasiel nemca, ktory by mu vyhovoval ... cize nasiel len takych, co maju obe ruky lave - to je proste problem ked je nezamestnanost nizka, najst ludi co vedia dobre robit

s tou "agendou" som to myslel tak - ano ta "zakladna" agenda je rovnaka aj pre nemca aj pre EU-obcana, ale myslel som na take - teda v pripade ze zamestnavatel chce pomoct - zamestnanci co nevedia sa ho pytaju ci by im nepomohol s vybavovanim danoveho priznania, ci by im nepomohol zavolat do "Krankenkasse" ohladom marodky atd. atd. - to su veci co si nemec bezproblemov vybeha sam, tu co viem z osobnych kontaktov tak firmy co zamestnavali cudzincov co nevedeli nemecky tak mali aj  s takymito vecami este dodatocnu pracu ... samozrejme nemusia to robit, ale ked si zamestnanca chcu udrzat, tak im na tom zalezi
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #58 : Březen 25, 2016, 07:44:49 pm »

hary - presne ako pises, aj na SK ked pridu robit rumuni alebo bulhari, tak tiez neobsadia v prvom rade nejake manazerske pozicie alebo miesta na uradoch, pretoze na tie miesta je aj dost slovakov ... takze nie je to nejaka diskriminacia, ze vacsina rumunov co pride robit na SK budu makat za pasom alebo na stavbe, ako pises, mozu sa vzdelavat a skusit to aj inde, ci sa presadia v konkurencii
Zaznamenáno
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« Odpověď #59 : Březen 25, 2016, 09:21:12 pm »

kurva na dobru robotu som narazil ,priatelia.

vodič Tesly model S.presne premna job.milujem Teslu a aj šoferovanie. poslal som bewerbung len pan boško vie či ma pozvu na pohovor.

tá firma aj prenajima Teslu napr. 1 den 185eur. hm.dost namoju penazenku.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevnemecku.de © 2013
Vše o práci v Německu. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Německu.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | russisch lernen | französisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen | spanisch lernen |