Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10   Dolů
 
Autor Téma: toto už prekracuje hranice slusnosti !  (Přečteno 651916 krát)
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #120 : Duben 04, 2016, 07:43:39 am »

Jasné Hary Škleb
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #121 : Duben 04, 2016, 09:27:53 pm »

https://www.youtube.com/watch?v=YkBd72w7z24

toto si pozrite...prednaska o mysleni...
Zaznamenáno
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« Odpověď #122 : Duben 05, 2016, 04:29:54 pm »

Dojčland sa nevie rozhodnut .

dnes mi prisli dve ponuky.stapler.jedna tu na blizku asi 5 km odmna.11eur brutto hodina plus fahrgeld 5 eur na den.

druha pri Vieden .do kokakoly tiz staplerfahrer.tam este neviem platove veci.ale je to uz pri blave.

dilema.mam zostat tu v DE kde mam ubytko za 250 mesiac ale z blbym netom alebo odist do rakuska pri Wien stym ze v balve byvat lacno a pracovat v rakusku .hm.

nevadi.zajtra mam pobetag tu na blizku a uvidim .hm.buduci tyzden potom odbehnut do viedne na probetag do Cocacoly .diesel hore dole.co uz.clvoek za oracu musi neico obetovat.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #123 : Duben 05, 2016, 05:02:09 pm »

deutschland - ved to je jasne, ja by som dnes tiez siel do Viedne radsej, lebo je to blizsie SK, aj lepsie jedenie budes mat ako v Nemecku o lacnejsom byvani ked sa rozhodnes byvat na SK ani nehovorim ... pre mna by bolo rozhodnutie jednoznacne. aj kebyze nieco viacej zarobis v D, tak to zase prejazdis pripadne prepijes od zialu ...
Zaznamenáno
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« Odpověď #124 : Duben 05, 2016, 05:50:19 pm »

Hary ! uz nepijem.pred rokom so to ukoncil.slivovicu a podobne sracky som v zivte nikdy nepil.ja len to vino.ale uz rok som cisty.  Šok

uvidim.laka ma to odist uz odtialto z tohoto Passau.ale zas ruku na rdsce 5 km praca brutto 11 plus fahrgeld.ale zase minus ubytko atd.

v rakusku je nizsia lohnsteur ako tu.

a ktovie zase ako to bude vyzerat v tej Cocal cole staplerfahrer.co ked su tam dementi lebo to potm ja nevydrzim .
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #125 : Duben 05, 2016, 05:56:16 pm »

deutschland - na dementov mozes narazit uplne vsade!
Zaznamenáno
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« Odpověď #126 : Duben 05, 2016, 08:32:32 pm »

pomilil som sa to Rudo pisal ze prepijem od zilau.sory Hary to neplati preteba.

cize ako ti vravim Rudoslav .ja nepijem.zachovajme si lsunost Rudo aku sme mali k sebe doteraz.

nikdy som na nikoho neutocil ani nebudem .chodim sem po rady od vas lebo zijem tu trisku v tomot konvencom neemcku konzumnom materialistickom.a nemci su povrchny ani zsa to enzmeni.preto si trvdohlavy a nedaju si ani zasvet vysvetlit ze nas europu vlastne nemci dotiahli do sraciek s migrantamy nie my vychodny block ani franczuko.to franczuzko sa az nekor tzacalo spravat inak hollande.hajzel.lebo nemceko aj so svojim nestastným  bavorskom su tahunmi ekonnomiky.ale rozhodovat za nas v EU kto dal nemcom zelenu ? nemci tu uzatvaraju doohody s tureckom.ale serem nato.nechce sa mi otom filizofovat.dost je toho na facebooku.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #127 : Duben 05, 2016, 09:26:14 pm »



  Deutschland v Rakusku budes mat 14 platov do roka....ale potraviny na sk su nekvalitne a drahsie nez v nemecku....Úsměv
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #128 : Duben 05, 2016, 09:58:46 pm »

http://www.cas.sk/clanok/384551/mama-dvoch-deti-nechcela-skoncit-na-ulici-kvoli-hypoteke-sa-peta-39-upracovala-na-smrt/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-cas_short&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2#
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #129 : Duben 06, 2016, 06:33:59 am »



  kapitalizmus...zena pracovala dokym nezomrela....takto zotrocil dnesny  rezim ludi..dufam,ze sa postavia pomniky aj obetiam kapitalizmu.Nech odpociva v pokoji.
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #130 : Duben 06, 2016, 08:49:49 am »

Na Slovensku je zotročovanie,lebo pracuješ len za stravu a bývanie.Chcel by si takto žiť?Co???
Plat vystačí len na tieto veci veľkej väčšine pracujúcich t.j.asi 93 % .
Výhoda práce v Nemecku je tá,že nepracujeme len za stravu a bývanie.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #131 : Duben 06, 2016, 09:22:45 am »

nanuk - nemyslim ze KAZDY na SK pracuje LEN "za stravu a byt". odkial potom maju ludia peniaze na dovolenky, auta, moderne obliekanie atd.?

93% ludi? to sa mi nezda ... ved vraj vyse 100.000 ludi bolo minule rok LEN CEZ CESTOVKY a len v Chorvatsku ... a kde su mnohe ine krajiny kam chodievaju slovaci na dovolenky atd.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #132 : Duben 06, 2016, 09:24:33 am »

nanuk - akurat mi znama z maleho mesta na SK pise - boli sme na pasovom, strasne vela ludi ...

hm to nechapem, ved v ramci EU mozu ludia cestovat bez pasov, a na cesty mimo EU slovaci nemaju peniaze ... ci?

a doplnenie - este pise, ze chce zajazd s rodinou Turecko alebo Egypt v juni a ze prakticky vsetko vypredane po cestovnych kancelariach ...
« Poslední změna: Duben 06, 2016, 09:26:54 am od rudo » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #133 : Duben 06, 2016, 12:03:41 pm »



  Rudi na slovensku je 400tisic ludi bez prace...totalne zivorenie...da sa to prirovnat ktomu co je v afrike...tych ludi drzi nad vodou len rodina ze na sk ma skoro kazdy dom ci byt este za sociku nadobodnuti...ti dalsi maju hypoteku na 30r....cize su zotroceny a robia len na poplatky a jedlo...aby neboli bezdomovci....pol miliona cca maka v zahranici a pomaha svojim blizkym...ano clovek moze mat dojem ze ked pride na sk ze tam nieje zle...parik ona ma 400euro on 45oeuro...dve deti..ziju u rodicov...cela rodina setri este na jedle..aby si dali plastove okna...auto maju..ale ake?stare tipi za par tisic co si od ust odtrhli a nasetrili...pripadne vsetko je na dlh..kredit...malo kto na sk dnes zije dostojne...kto mohol odisiel na zapad aby tak nezivoril....
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #134 : Duben 06, 2016, 02:37:10 pm »

hary - ano, nezamestnanych je vela, ale otazne je, kolko z nich by aj robilo, kebyze im ponuknu pracu. ja viem, zase by boli staznosti ze praca je malo platena, ze su chori, ze si musia oddychnut atd.
to mas ako v Nemecku - kolko novych pracovnych miest sa vytvorilo, kolko by este bolo treba opatrovateliek, kolko zhanaju aj vo vyrobe, aj lekarov atd. a napriek tomu je skoro 3 miliony nezamestnanych ... uz neviem, ake LEPSIE podmienky by mala spolocnost vytvorit na to, aby sa ozaj kazdy mohol zamestnat. o peniazoch to nebude, poznam opatrovatelky z SK co robia 14 dni, potom idu na SK a maju 2.500-3000 € cisteho ... a aj tak su nemci, ktori nebudu robit ani za boha ...

Zaznamenáno
Stran: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevnemecku.de © 2013
Vše o práci v Německu. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Německu.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | russisch lernen | französisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen | spanisch lernen |