Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Dolů
 
Autor Téma: toto už prekracuje hranice slusnosti !  (Přečteno 651836 krát)
jirike
Host
« Odpověď #30 : Březen 24, 2016, 11:00:10 am »

Ja sem nikdy o nic nežebral Smích
Ty jsi fakt komediant Smích
Ale je dobře že je sranda Mrknutí
A kdyby jsi četl příspěvky Ty, zjistil by jsi že jsem tady už popisoval (sám za sebe) že nejsem ani z Eura a ani z výdělku tady nijak odvázaný. .
A to co tady vydělám i v Česku Mrknutí
A že jsme tady z mnoha důvodů a i když výdělek je taky důležitý (pro nás jako pro každého) tak spíše ve spojení s tim ostatním. ..
Jako král si rozhodne nepřipadám ani tady a ani v ČR. ..
Vůbec si nemyslím že by musel někdo dělat pro Agenturu a je to každého věc. ..
Ano je to snadnější a rychlejší. .. Možná. .. Nic vic.
S poptávkou roste nabídka. ..
Zaznamenáno
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« Odpověď #31 : Březen 24, 2016, 12:15:22 pm »

Hary 01,

dakujem .vidis McDonald ma nenapadol.to prve je čo ? idem to pogúglit.

inak v McDonalde je to dost o život.preto ma asi Mcdonald nenapadol.

inak zvazujem vstup do nemeckej tajnej sluzbyBfV.operativna cinnost ! monitorovanie hentych zmrdov.

ktovie ci to budem moct robit popri Hart IV.



Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #32 : Březen 24, 2016, 12:54:13 pm »

Mam pocit Deutschland ze spekulujes moc a robit sa ti nechce...s takymto pristupom sa iste do rakuska nedostanes...kua zacni normalne robit !!!
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #33 : Březen 24, 2016, 01:00:13 pm »



  Kosmopolita neviem ako v cechach je to so zarobkami,ale je to o trosku lepsie nez na sk to je jasne...ale...na sk je fakt bieda...neda sa zarobit..zamestnavatelia vyuzivaju zamestnancov..agentury na sk je prasarna na entu..to je ten skurveny kapitalizmus...dufam,ze tento rezim coskoro padne..socialne nespravodlivost je unas..ziadny socialny system nic..rezim bank a oligarchie...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #34 : Březen 24, 2016, 01:07:55 pm »



  Este stale a to musime objektivne povedat sa v nemecku zije dobre...v porovnani so slovenskom kde ludia robia za 400euro a ztoho zivia rodiny platia hypoteky..tam je uz naozaj zivorenie...ludia bez prace na sk socialke dostanu 62euro...statu je jedno ci skoncia na ulici...veriu zlaty kapitalizmus...

Jirike napr ty to iste vies kolko zaraba predavacka v Prahe napr v tescu?alebo kuchar?
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #35 : Březen 24, 2016, 01:24:54 pm »


Jirike napr ty to iste vies kolko zaraba predavacka v Prahe napr v tescu?alebo kuchar?

Nevim a nemyslím si že je to podstatne. ..
Je to jen móda dnešní doby ktere já nerozumim.
Já jsem vychovaný jinak.
Jasně že se nemá nejlépe singl žijící jedinec, ať už chlap nebo žena.
Z 1200 netto eur platit sám bydlení, energie, živit se, auto třeba. ..
Nějakou tu pojistku a důchodové spoření a nemáš nic a nebo to ani na tohle všechno v Německu nedá. ..
V ČR v žádném případe není špatne !!! V tom s Kosmopolitou souhlasím.
A co sledují,  tak se kleště mezi ČR a SK rozevřeli a opravdu tam je ted mnohem hůř. ..
Na druhou stránku čtu články o Maďarech dojíždějících na SK kde vydělávají VE FABRICE !!!! 800€ a vic tedy uplne nechápu ...
Registroval sem vic než dvojnásobek a možná vic Slováků v Anglii a tady mám stehny pocit... Jen ty co znám ve svem okolí. ..
Tedy to vypadá že na SK už ani nemá kdo makat, když  jsou všichni pryc a dojíždějí tam i Maďaři a Ukrajinci....

Praha je jako Mnichov... Vic tam vydělas a vic utratis = vyšší životní náklady.
A když se zamyslíš (nebo alespoň já to tak vidim) ztrácí to smysl...
Ale lidi jsou liny vstávat o hodinu dřív a dojíždět. ..
Raději plati 2x větší nájemné a pak brečí jak málo jim zbývá. ..
A nebo to je jinak ale ani tak to nechápu. ..
A v Praze je to stejný.
Maš-li Dobrou práci a slušný výdělek,  chápu...
Ale v ostatních případech nechápu. .. Úsměv
« Poslední změna: Březen 24, 2016, 01:26:34 pm od jirike » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #36 : Březen 24, 2016, 01:30:25 pm »



   Jirike ja som robil v nemecku aj za 1200euro cisteho...a usetril som...a dost...nepijem nefajcim..auto poistky nemam..banky odzubuju ludi ..ze pripoistenie dochodkove..spekulanti z Fedu vas odrbu aj bankari ze ani nebudete vediet ako...naivna predstava platit dnes si dochodkove zusatzrenteversicherung...jedlo si dozicim kvalitne...atd...ak je clovek slobodny a vie hospodarit s peniazmi vzdy usetri...ja najradsej zijem vo velkomestach....tu su moznosti...nie na dedine..milujem ruch velkomesta..metro ..a to som z dediny...kde nic nieje... Polibek
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #37 : Březen 24, 2016, 01:32:55 pm »



   Jirike na sk vo fabrike mozno vo wolksvagene sa zaraba dobre...ak si kmenovy...ale tam aj agenturny na pase zarobi....inac na sk vo fabrikach otrocina a co je este horsie primitivnost majstrov spoliakov dosadenych po znamosti...sikanuju starsich ludi atd...aj preto by som na sk nechcel robit..neslusnost medzi ludmi....ziadna uroven...v ceskych fabrikach co viem je to podobne...mne spekulantovi vyhovuje zapad  Škleb Škleb Škleb Valím oči! Super! Valím oči! Super! Valím oči! Super!
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #38 : Březen 24, 2016, 01:55:28 pm »

Ano Harry, i v Česku v agenturách ojebávají lidi, přestože podle zákona agenturní musí mít stejný příjem, jako kmenový. Ale je to o tom, že deutschland na mě dělá dojem, že se v Reichu trápí. Tak jsem tady napsal, že to muže zkusit v ČR, kde pracuje v různých provozech spousta Slováků a vše je u nás podobné jako na Slovensku. Však právě proto je u nás tolik Slováků. A tak by mu to mohlo vyhovovat. A krom toho, přeci než někde nastoupím, zjistím si u pracovníků, třeba i u svých krajanů, jak to chodí v daném provozu. Jestli se dostanu časem do kmenu, kolik se platí, atd.....Já si to nevycucal z prstu. Však proč myslíš, že Slováků, kteří k nám přišli makat, tolik dodnes stále u nás už natrvalo žije ? Však dělník, který maká většinou u zahraniční firmy na směny, se běžně dostává k 20000,- netto.  + benefity(13.plat, bonusy za nemarodění, teplé jídlo na všechny směny za dotované ceny, různé akce a permanentky) O tom se mi v německé fabrice ani nesnilo.   Faktem je, že jsem vydělal 2x násovbek. Ale pokud jsi singl, všechno tvrdě zaplatíš sám. Takže každý musí vědět, co vůbec chce.   V mém případě, když odečtu náklady v Reichu a porovnám s tím, co mi zbyde po zaplacení v ČR z českého platu, tak jsem v plusu 10000Kč ve prospěch Reichu. Ale z toho hradím sve cesty do ČR, protože bych v Reichu natrvalo nevydržel.  V mojim případě se dá říct, že 0 od 0 pojde.
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #39 : Březen 24, 2016, 01:59:22 pm »

A k té prodavačce Harry : nevím kolik má v Praze, ale u nás ve městě visí na Lídlu obrovské plakáty, že přijmou prodavače a po 1 roce dostávají 21000 brutto. A zástupce managera(tedy zástupce vedoucího za 34000 hrubého) Jsem na to civěl jak blázen ! Jestli chceš, zítra jdu do Lídlu a jestli to tam ještě visí, tak to mužu vyfotit a dát sem.
Zaznamenáno
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« Odpověď #40 : Březen 24, 2016, 02:02:06 pm »

Hary potom si kukni do spravy !  som ti odpovedal ...

Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #41 : Březen 24, 2016, 02:06:36 pm »


 V Cechach sa da fakt normalnejsie zit nez na sk....fakt.,..potom mi uz neni divne ze za celych 12,5 r som v Mnichove streotl mozno 3 mladych cechov...nemaju dovod ist do sveta,....ked doma maju to vcelku slusne..plus ukrjainci chodia do ciech a pomozu si tiez....a ako plati statna sprava statnych zamestnancov v cechach?


  Inac co viem ved Deutschland nerobi v osterreichu on len tam chce ist robit a hlada pracu....rakuske alpy gastronomia ak clovek ma skusenosti a dohovori sa nemecky naje na sezonu aj cely rok job....jedlo ubytko gratis zial casto hotel ti da zlu zimnu neutulnu izbu..jedlo odpad casto...plat sice dobry 1400-1700euro neto cize mozes setrit...ale ak natrafis na sedlakia v nemecku ci rakusku nevydrzis ten psycho co sa tam robi...radsej zijem v meste...niesom milionar ale v mnichove mam byt za normalnu cenu slusne peniaze...a vzdy ked mi vypadne job idem na hartz4 alebo najdem dalsi...ved to je velkomesto...ako vieden...to je vyhoda velkyhc miest:)..a v praci mam pohodicku...ale dobre joyb pridu po rokoch....a clovek musi vediet co chce robit...nesmie sa spravat ako lacny gastarbeiter z ostbloku ktory bude ponizene dakovat germanom za vsetko...ja som tu zazil hocico...pocas ranajom som dva krat hodil zasteru nemke ktora ma chcela mobovat a siel som prec...z agentury mi volala sialena veduca...co si to dovolujete...a ja nato..otrok v nemecku niesom aby bolo jasne:O)))...a ona ze musela zakaznika cize hotel ukludnovat....nieje nie..skakat po hlave vam budu len trolko kolko im dovolit.... najhorsie natom je gastronomia a pomocne prace a ludia so skoro ziadnou nemcinou....potom sa nedivte ze tu ludia radsej sedia na socialke  Úsměv
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #42 : Březen 24, 2016, 02:20:22 pm »



   Deutschland asi 15 adries kde v rakusku hladaju staplerfahrer som ti poslal....uz len musis tam poslat bewerbung:)
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #43 : Březen 24, 2016, 02:36:00 pm »

Harry, já nevím jak teď, ale kdy ž jsem končil v roce 2007 v ČR ve fabrice, tak obyčejný uředník v kanclu měl asi 30 k. brutto, mistr 40 brutto , vedoucí výroby 55k. brutto.    Jak je to nyní po 8 letech nevím. Jestli stejně, nebo mají navýšení platu... Pracoval jsem ve fabrice nějaké španělské firmy.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #44 : Březen 24, 2016, 02:39:57 pm »



tomu verim ze v cechach uz ludia neraz lepsie zarobia nez v rakusku....a su doma...a ked maju svoju nehnutelnost bez hypoteky nemaju dlhy ziju slusne tiez a dobre doma....
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevnemecku.de © 2013
Vše o práci v Německu. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Německu.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | russisch lernen | französisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen | spanisch lernen |