Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pokoj v Mnichove od srpna  (Přečteno 27517 krát)
Nikole



Karma: 0
Příspěvků: 11


« : Červen 07, 2016, 11:19:44 pm »

Ahoj, hledam pokoj v Mnichove volny od 1.srpna. Ted pracuju v Berline, ale chci se prestehovat zpatky na jih Nemecka. Pokud by byl nekdo hodny a o necem vedel, budu rada. Moc dekuju
Zaznamenáno
Jimbim



Karma: 1
Příspěvků: 10


« Odpověď #1 : Červen 13, 2016, 05:35:37 pm »

Ahoj Nikola. Budem mat nieco volne . Srpen je August ?
Poslala by si mi prosim tvoj datum a misto narozeni aby som pozrel ci budeme harmonovat. Byvame tam dvaja chlapci , kde jeden tam spi raz za tyzden a chodi na sluzobne cesty aj 2 mesice.   Maj sa. Jozef
Zaznamenáno
BAREVE



Karma: 1
Příspěvků: 61

restauracia vo Schwabingu-slovenski majitelia, slo


« Odpověď #2 : Červen 14, 2016, 10:19:43 am »

Mame volnu zariadenu izbu U Bahn Freimann
Zaznamenáno

BAREVE
Nikole



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #3 : Červen 18, 2016, 04:46:09 pm »

BAREVe poslala jsem ti zpravu, Jimbim prosim jen vazne nabidky...
Zaznamenáno
Nikole



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #4 : Červen 26, 2016, 10:10:57 pm »

Hledani je stale aktualni, pokud by nekdo vedel o volnem pokoji nebo o nekom, kdo se bude v srpnu, v pulce srpna nebo zacatkem zari stehovat, prosim nechte mi zpravu. Nejlepe nekde, kde se da behat, ale to neni podminkou. Moc dekuju
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevnemecku.de © 2013
Vše o práci v Německu. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Německu.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | russisch lernen | französisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen | spanisch lernen |