Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám jakoukoliv práci  (Přečteno 17955 krát)
Misus95



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Květen 20, 2016, 11:21:54 am »

Dobrý den, v DE pobývám teprve 2 týdny a moje dovednost němčiny je na minimální úrovni. Mam středoškolské vzděláni s maturitou obor elektrotechnika, ale spokojím se s jakoukoliv prací. Moje zkušenosti jsou( přidavač na stavbách, malování a stavby kamenných zdí).
Zaznamenáno
Denni



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #1 : Srpen 16, 2016, 10:35:44 am »

Dobry den,

Je Inserat jeste aktualni ?

Jsme nemecka agentura poskytujici ceskym pracovnikum praci.

Hledam nutne nekoho do Fabriky v Brucku , kde se delaji dily na BMW .

Tri smeny. 10,56 euro brutto na hodinu.

Pracuje tam spousta cechu , takze by jste mel s kym dojizdet.

Prace je jednoducha. Dobry kolektiv.

Nastup ihned.

V pripade zajmu mi prosim poslete vas zivotopis a domluvime se , kdy by jste mohl nastoupit.

S pozdravem


Denisa Müllerova
Office Manager

WELLTEC SERVICES s.r.o.
Niederlassung Deutschland
Stadtplatz 3
93437 Furth im Wald


Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevnemecku.de © 2013
Vše o práci v Německu. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Německu.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | russisch lernen | französisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen | spanisch lernen |