Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ubytování v klášteře?  (Přečteno 20581 krát)
Hanele



Karma: 0
Příspěvků: 10


« : Únor 09, 2016, 10:38:03 am »

Srdečně vás zdravím,

chystám se na jaře studijně na dva týdny do Mnichova a sháním ubytování. Překvapilo mě, že hostely mají už nyní poměrně obsazeno, tak mě napadlo zkusit se poohlédnout po nějaké alternativě. Nevíte, zda by se v Mnichově našel nějaký klášter nebo kongregace, která by nabízela cenově přijatelné a skromné ubytování pro turisty apod.? Na některých místech v ČR to tak funguje (např. kapucíni v Praze), předpokládám, že v zahraničí by to mohlo být podobné (spolužačka studující v Paříži je nyní ubytovaná u sester voršilek, pokud se nepletu).

Mám docela našponovaný rozpočet (stipendium, které mi přiklepli, pokryje sotva polovinu všech výdajů), tak bych chtěla zkusit jít nejdříve touto cestou.

Přeji vám hezký den!
Hanka
Zaznamenáno
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« Odpověď #1 : Únor 09, 2016, 02:44:50 pm »

Ahoj Hanele,ubytovani v klašteře,

obavam jse ze kdyby se ti nahoodu podarilo přemluvit nejaky klášteř aby te ubytovali na dlhodobo  tak ty ceny jsou dost vysoký.min.30eur na noc.

já jako muž jsem skoušel ubytovani ve klašteřech.nebyl jsem uspešnej.možna žena bude mit vic štesti.
plati jedno chlap  do mužskyho kláštera a žena k sestrám.lebo ne vzdy maji moc oddelné ubytovani pro civilisty od klastera.
za pokus to urcite stojí.držim palce.

Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #2 : Únor 09, 2016, 04:16:23 pm »

http://www.invia-muenchen.de/jugendwohnen

http://www.jiz-muenchen.de/themen/reisen/adressen/adressen-detals/detail/in-via-maria-theresia-jugendwohnheim/44056/

Ceny se pohybují většinou opravdu kolem 25-30 za den.

Zkus třeba airbnb.de, tam najdeš krátkodobé ubytování i za 15-20 za noc, záleží na termínu.
« Poslední změna: Únor 09, 2016, 04:21:45 pm od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevnemecku.de © 2013
Vše o práci v Německu. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Německu.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | russisch lernen | französisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen | spanisch lernen |