Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Arztliche Dienst der Agentur fur Arbeit  (Přečteno 39305 krát)
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« : Leden 17, 2016, 07:37:17 pm »

Nemáte někdo jako nezaměstnaný, zkušenosti s ,,lékařskou službou Pracovního úřadu?,, Co se mnou budou provádět, a tak ....
« Poslední změna: Leden 17, 2016, 07:38:44 pm od kosmopolita » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Leden 17, 2016, 07:43:21 pm »

https://www.arbeitsagentur.de/web/content/DE/BuergerinnenUndBuerger/Arbeitslosigkeit/Gesundheit/AerztlicherDienst/Detail/index.htm?dfContentId=L6019022DSTBAI485977

"Bringen Sie bitte zu Ihrem Termin beim Ärztlichen Dienst alle medizinischen Befunde mit, die Sie zu Hause aufbewahren, sowie alle Hilfsmittel, die Sie derzeit benötigen. Dies sind zum Beispiel Brille(n), Kontaktlinsen, Hörgerät(e), Gehstock, Gehstütze(n), und so weiter."

Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #2 : Leden 17, 2016, 08:00:09 pm »

Díky. To bude asi tedy ještě zajímavé. Jestli tomu dobře rozumím, na jejich rozhodnutí závisí, jestli jsem Arbeitslosengeld l , nebo Arbeitslosengeld ll      Případně, budu-li  ll  , tak co se mnou budou dělat ?  Bylo by dobré, kdyby někdo napsal zkušenosti
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #3 : Leden 17, 2016, 11:34:03 pm »

Budou ti dělat výtěry z konečníku asi 30cm špejlí.... Drž se! Hlavně zatnout zuby! :-D
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #4 : Leden 17, 2016, 11:58:51 pm »

To asi ne.

Viděl bych to na základní lékařskou prohlídku, ze které když se zjistí, že trpíš ještě na něco jiného, pošlou tě k danému odborníkovi, aby tě vyšetřil, a napsal jim o tobě zprávu.

Ale to se jenom dohaduji.
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #5 : Leden 18, 2016, 08:22:42 am »

Ne, to já mám všechny dotazníky k této službě vyplněny a k tomu jsem přiložil lékařské nálezy a zprávy. Samozřejmě v češtině. (pozn. Paní na pracáku se projevila jako profesionál,a ví , že tak to muže byť) A co je důležité: Mě zajíma hlavně jestli s tím má někdo osobní zkušenost, protože co je výsledkem tohoto posuzování. Jestli mi na základě posouzení může najít pracák nějakou práci pro ,,postiižené lidi,,(např. chráněné prac. místo, chráněná dílna..něco takového)
« Poslední změna: Leden 18, 2016, 08:36:36 am od kosmopolita » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevnemecku.de © 2013
Vše o práci v Německu. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Německu.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | russisch lernen | französisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen | spanisch lernen |