Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 [3]   Dolů
 
Autor Téma: Sperrung - 12týdnů blokace z úřadu práce  (Přečteno 211302 krát)
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #30 : Září 05, 2015, 11:20:51 pm »

Umschulung se nekona. Chtel jsem na ty 3 mesice jazykovy kurz, ale rekli mi, ze zadne kurzy jejich AA neporada, protoze jsou mala pobocka a tohle se pry deje jen ve vetsich mestech..... S tou praci od ledna nemeli problem.....

Takže jak to nakonec dopadlo ? Na 12 týdnů máš zaracha ( neplacené volno  Mrknutí ) a potom do konce roku placená dovolená  Úsměv ?
Nebo ti určí místo dovolené, s výpomocí na oplátku a odměnou k tomu ?  Vyplazuji jazyk
« Poslední změna: Září 05, 2015, 11:22:14 pm od Lenke » Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #31 : Září 06, 2015, 07:19:40 am »


Ty lidi s mnoha nicky tady jsou směšní.

Motáš toho mnoho dohromady.
Tak to je presne cesko-nemecke-komunisticke mysleni a nebb udej sveho souseda za to, ze v nedeli pokropil travnik. neb ma vetsi pozemek, lepsi auto atd. Mysleni vesnickych bavoraku...Tzv. svoboda nesvoboda“porad se nekdo diva a udava" protoze udavat se nema, ale hlasit se to musi...


Potrefená husa první zakejhá.


Žít se dá slušně, ale musíš chtít. A také podle toho konat.



No jasne takze podle tebe musim udavat sousedy as starat se o to do ceho mi vubec nic neni...No to je super Škleb Škleb

Ty lidi s mnoha nicky tady jsou směšní.

Motáš toho mnoho dohromady.



Smesny jsi primarne ty a tvoje nazory na udavani a starani se o druhe... Jake nicky? Ja mam jen jeden, ty jich mas asi vic, kdyz to sem pises.
« Poslední změna: Září 06, 2015, 07:21:51 am od Konstanz » Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #32 : Září 06, 2015, 11:36:03 am »

No uz zase plati, ale s zadnou brigadou neprijdou. Jakmile mi da zamestnavatel pisemne, ze me zamestna, tak jim posilam Krankenzettel do konce roku. Ted me zase dostali, protoze mi zaslali z centraly dopis a chteji ode me PD U1 z cr a chteji ho pet let pozpatku. Jinak mi nedaji arbeitslosengeld 12 mesicu na ktery mam narok, ale jen 8. Uz prestavam v tehle zemi vsemu rozumet. mel jsem odpracovano 24mesicu a mam narok na rok podpory, ale bez predlozeni U1 jen 8. Nikdy jsem neslysel, ze by nejaky cech dokladal v D ceskou U1. Nebo se pletu?
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevnemecku.de © 2013
Vše o práci v Německu. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Německu.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | russisch lernen | französisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen | spanisch lernen |