Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 [4] 5   Dolů
 
Autor Téma: Kolik hodin muzeme pracovat tydne  (Přečteno 361028 krát)
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #45 : Červen 16, 2015, 02:40:41 pm »

gastronomia je kamikadze....
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #46 : Červen 16, 2015, 04:28:37 pm »

Hary zkus jít dělat autobusáka......  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
bajinka2016



Karma: -3
Příspěvků: 98


« Odpověď #47 : Červen 16, 2015, 06:58:11 pm »

Nikde to nie je med lizať ...
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #48 : Červen 16, 2015, 10:41:23 pm »

Ona se musí ozvat......... Jahoda jedna prohnilá.... Škleb Škleb
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #49 : Červen 17, 2015, 01:45:16 pm »

ale je vela miest kde je to med lizat... len tam je tazko sa dostat.... Smích
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #50 : Červen 17, 2015, 05:20:27 pm »

Primajob stále hľadá šoférov autobusov,atraktívne podmienky,všetko zabezpečia,aj právne poradenstvo a právny servis.Referenciou sú mnohí spokojní šoféri,ktorým zabezpečili slušný európsky príjem.Všetko bez poplatkov.
Zaznamenáno
Kuchtiklibor



Karma: -7
Příspěvků: 80



« Odpověď #51 : Červen 17, 2015, 05:32:22 pm »

Proč je Jahoda prohnilá?
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #52 : Červen 17, 2015, 06:24:37 pm »

Primajob stále hľadá šoférov autobusov,atraktívne podmienky,všetko zabezpečia,aj právne poradenstvo a právny servis.Referenciou sú mnohí spokojní šoféri,ktorým zabezpečili slušný európsky príjem.Všetko bez poplatkov.

Pokud nedelate primo pro Stadtwerke tak je to o nicem
« Poslední změna: Červen 17, 2015, 06:26:54 pm od Konstanz » Zaznamenáno
bajinka2016



Karma: -3
Příspěvků: 98


« Odpověď #53 : Červen 17, 2015, 06:38:58 pm »

Ja jsem ted delal na Zeitkonto,coz bylo 60hodin,ted uz vse s priplatky.
Na Zeitkonto delame na zimu,kdy nekdy hrozi,ze bude min práce,ale ještě se to nestalo,vzdy si beru volno nebo me to sef proplati....
Je dobré, ak je tam dôvera, ak vieš, že šéfovi môžeš (v tomto) veriť ...
« Poslední změna: Červen 17, 2015, 07:02:04 pm od bajinka2016 » Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #54 : Červen 17, 2015, 08:23:44 pm »

Nanuk jdi s tím primajobem do prdele!!!!! Já pro ně týden dělal a nikdy více. Jezdil jsem 13h denně bez možnosti si zajít ani na záchod. Po páte směně jsem to zabalil a zdrhnul jsem. Co ti primajob zařídí??? Jediné co mi zařídili bylo ubytování 20km od zaměstnání kde mi majitelka vysloveně zakázala abych neparkoval před jejím domem...... asi jí vadily české spz. A další co mi zařídili je problém s policíí, protože jsem byl nucený nedodržovat přestávky řidičů a ještě čekám, že dostanu tučnou pokutu. A výplatu jsem taky nedostal! Tak si nechej ty rady pro tvojí babičku..... Zase jsi chytrý a nikde jsi nebyl. Naslibujou vám nesmysly a nic z toho se nestane. Chystám se je udat na arbeitsamtu a taky budu kontaktovat český eures, protože nabízejí práci lidem z česka a dostávají je tím do potíží.
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #55 : Červen 17, 2015, 11:39:26 pm »

Honza 3333 ja som len reprodukoval to,čo som čítal,nikdy som Teba neurazil ani sa to nechystám urobiť.Prekvapilo ma však,že si sa rozhodol,že ma zhodíš pred ostatnými.Popozeraj si ak chceš všetky príspevky odomňa a ak tam nájdeš jediný,v ktorom som Teba urazil tak máš právo mi to vrátiť.Ak sa tak nestalo,o čom som presvedčený,tak je to od Teba prinajmenšom prekvapujúce,lebo sme sa nikdy nestretli a nikdy som nebol nepriateľský k Tebe.Ak Ti niekto ublížil alebo ubližuje určite to nie som ja.Preto toto píšem ,aby vedeli aj ostatní čo sa stalo a čo sa napísalo.Nemám rád konflikty,tí čo ma poznajú vedia,že radšej sa zasmejem ako budem premýšľať čo urobiť zlého niekomu.Zažil som však všelijakých ľudí,viem,že sú ľudia ,ktorí nechcú,aby si im robil dobre ,lebo sa boja,že by Ti to museli oplatiť,ale toto nie je môj prípad.Píšem to obsiahlejšie ako som plánoval,ale to preto,aby sa podobné nedorozumenia nestávali.
« Poslední změna: Červen 17, 2015, 11:40:58 pm od nanuk » Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #56 : Červen 18, 2015, 05:42:14 am »

Ja jsem ted delal na Zeitkonto,coz bylo 60hodin,ted uz vse s priplatky.
Na Zeitkonto delame na zimu,kdy nekdy hrozi,ze bude min práce,ale ještě se to nestalo,vzdy si beru volno nebo me to sef proplati....

Je dobré, ak je tam dôvera, ak vieš, že šéfovi môžeš (v tomto) veriť ...

Duvera stejna, jako ze za me plati socialni a zdravotni, nebo že me plati do Urlaubkasse to co mam na pasce, stejne vyjadrene jako Zeitkonto...
Smlouva na Zeitkonto by mela byt součástí pracovní smlouvy a i v tomhle pripade jsem mel na vybranou...
Bud Zeitkonto, nebo kazdy mesic vsechny přesčasy vyplacene, nebo vybrane ve volnu...
Smlouvu mam na 172h mesicne krat penize na hodinu.
Vsechny hodiny nad jdou do Zeitkonta.
Pokud mam hodin mene, z Zeitkonta se doplni a vyplata je stale stejna.
Nakonec tam neco zustane a to se v zimnich mesicich dovybere  ve volnu, nebo penezich...
Takhle to funguje u nas ve firmě Úsměv
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #57 : Červen 18, 2015, 12:11:11 pm »

Nanuk, já na tebe neútočím. Jen to co jsi tady napsal a propaguješ je lež. Já tam pracoval a praktiky téhle agentury jsou šílené. Dodnes mi nezaplatili ani korunu a dále nabírají lidi na tu samou pozici ze které já jsem odešel. Porušují zákony a lidi pro ně dřou od rána do večera. Někdo jiný by jim tam dělal dokud by sebou někde nešvihnul, ale já už třetí den věděl, že je to průser....
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #58 : Červen 18, 2015, 01:51:13 pm »

Ja som to tu napísal preto,aby sa k tomu vyjadrili ľudia,ktorí to skúsili na vlastnej koži.Som zástancom dôstojnej práce a dôstojnú mzdu,nehovoriac o tom,že v Nemecku musí aj cudzinec zarábať na pracovnom poste rovnako ako Nemec.Ak to tak nie je je to porušovanie,ale keď sa nikto neozve,tak sa nič nedeje.To sú tie agentúry,ktoré aj pri opatrovateľkách vlastne tlačia na živnosť,ale pritom na nem.pracovnú zmluvu musia zarobiť ženy viac.Ale niektoré agentúry sa vyvážajú v 3 miliónových autách a majú sídla v daňových rajoch aby ešte aj tam ošmekli koľko sa dá.
Som prekvapený,že si trúfnu toto stále ponúkať a pritom vedia,že je mnoho ľudí na nich nahnevaných.Ja som takmer naletel na firmu,ktorá robí vzduchotechniku.Čo čert nechcel stretol som sa náhodou v supermarkete s človekom,ktorý si robil väčší nákup a dali sme reč.Nakoniec vysvitlo,že pracuje v Nemecku a ja som mu spomenul,že som sa kontaktoval na jednu firmu.On na mňa s hrôzou pozrel a povedal mi,že on sa s nimi teraz súdi,lebo mu nevyplatili všetko čo mali a nie je sám,kto tak urobil.Povedal,že mnohých nachytali,ale nie všetci sa súdia s nimi,takže v konečnom dôsledku na tom zarobí tá firma.No bolo to pre mňa šťastie,že som ho stretol.Teraz som si našiel ponuku ale bez agentúry,pôjdem tam na 2-3 dni pracovať a potom sa uvidí,či to výjde aj platovo.Bez dôstojnej mzdy radšej nebudem v Nemecku,pretože neostane mi v tom prípade viac ako na Slovensku.Jedine,že zaplatia korektnú mzdu.Zamestnávateľ je Nemec,uvidím,nechce mladých,povedal,že nemá nervy na to,aby videl neustále mladých klikať na facebook a iné sociálne siete,on chce,aby v práci boli sústredení na prácu a nie na svoje linky.
« Poslední změna: Červen 18, 2015, 01:59:44 pm od nanuk » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #59 : Červen 18, 2015, 02:28:31 pm »

Honza 3333 ja som len reprodukoval to,čo som čítal...
právě že ne: postavil jsi to jako skutečnost.
Ještě jednou si to přečti:
Primajob stále hľadá šoférov autobusov,atraktívne podmienky,všetko zabezpečia,aj právne poradenstvo a právny servis.Referenciou sú mnohí spokojní šoféri,ktorým zabezpečili slušný európsky príjem.Všetko bez poplatkov.
Nikde tam nestojí "počul som že..." - začínáš prostě tvrzením a tvrdíš věci, o kterých (podle svého vlastního vyjádření!) nic nevíš.
To moc hezké není...
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: 1 2 3 [4] 5   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevnemecku.de © 2013
Vše o práci v Německu. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Německu.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | russisch lernen | französisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen | spanisch lernen |