Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: nabízím ubytování v Mnichově  (Přečteno 24678 krát)
nejedlas



Karma: 1
Příspěvků: 5


« : Květen 25, 2015, 06:08:44 am »

Hledám spolubydlícího v Mnichově - Fasangarten. Jedná se o dvoupokojový byt, který se nachází ve třetím patře ze tří. K dispozici je samostatná místnost o velikosti 14m2. Kuchyn a koupelna jsou společné. Nájemné by bylo 390,-euro. Za příplatek 40 euro lze pronajmout parkovací místo. Byt se nachází kousek od U-bahnu a nákupních center.
Zaznamenáno
peterle



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Květen 25, 2015, 07:21:06 am »

Dobrý den, měl bych zájem o tento pokoj. Případně můžu se jít po dohodě na ten pokoj podívat? Mohu i dnes, případně v pracovní den po 17 hod.  Můj tel. +421 904 931 049, peter.tinaj[zavináč]email.cz. Děkuji za odpověď.
Zaznamenáno
nejedlas



Karma: 1
Příspěvků: 5


« Odpověď #2 : Květen 25, 2015, 06:38:27 pm »

Já se omlouvám, ale zapomněl jsem napsat, že byt bude volný od července, ale jelikož jsem teď ze zdravotních důvodů mimo Německo není možné si byt teď prohlédnout. Proto prosím kdo bude mít zájem ať mi napíše na mail nejedly123[zavináč]seznam.cz nějaké informace o sobě a já se ozvu až pojedu do Německa. Předpokládám, že by to mělo být okolo poloviny června.
Zaznamenáno
nejedlas



Karma: 1
Příspěvků: 5


« Odpověď #3 : Červen 12, 2015, 07:40:17 am »

Děkuji všem zájemcům za odpovědi, ale inzerát už není aktuální. Pokud jsem někomu neodpověděl tak se omlouvám, ale bylo vás opravdu hodně.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevnemecku.de © 2013
Vše o práci v Německu. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Německu.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | russisch lernen | französisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen | spanisch lernen |