Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 4 [5]   Dolů
 
Autor Téma: diskrimacia zo strany Nemcov  (Přečteno 370286 krát)
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #60 : Březen 26, 2015, 08:59:30 pm »

kleena - vidis, ze ludia maju zaujem jej pomoct, aj ked tu nikto nie je povinny pomahat
A to, co po té pomoci následovalo...to byla pořád ještě pomoc?

ked je ale problem, aby si pozrela navod na tom obrazku, tak ja osobne neviem, ako LEPSIE jej to vysvetlit - napisat slovne?
Jestli to na tom obrázku nevidí - a nevím, čím by si pomohla, kdyby v tomto lhala - pak to má opravdu těžké a v té chvíli opravdu nevím, proč do ní na toto téma dál rýt.

Je pěkné pokusit se pomoc, ale když na onu osobu v zápětí bez nějakého zvláštního důvodu vezmeš pohrabáč, pak se ta pomoc poněkud...relativizuje.

Pro tebe malý tip na okraj: když tě po odeslání příspěvku napadne jak ho doplnit - tak, jako já teď - přijde mi lepší příspěvek doplnit, než vyplýtvat půl stránky na X příspěvků stejného autora po sobě. Lépe se to čte a zbude místo i na ostatní.
« Poslední změna: Březen 26, 2015, 09:01:17 pm od kleena » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #61 : Březen 26, 2015, 09:05:08 pm »

kleena - nerad menim prispevky, lebo sa potom bojim diskusii typu "ale ty si zmenil xyz" ;-)

dohodnime sa takto - ze "vzali pohrabac" nie je pekne. ale ani nie je v silach tupritomnych jahode pomoct ;-)
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #62 : Březen 26, 2015, 09:07:11 pm »

kleena - podla mna aj na obrazky existuje "Bildschirmlupe" ;-)
To je program/funkce Windows, které musíš mít či znát...

u mna to funguje tak - ked na ten obrazok kliknem, tak mi ho otvori v samostatnom okne (pozivam Firefox) - vsetko co je v tom okne , cize aj grafiku , si mozem zvacsovat plynule stlacanim klaves STRG  + (cize tam kde je znamienko plus)
To pro změnu není "Bildschirmlupe", ale zvětšování stránky v prohlížeči, to dělá každý jinak, u mě FF i Chrome ano, ale netuším, co umí MS Internet Explorer či co Jahoda používá.
Ani o to ale primárně nejde - přijde mi zcela zbytečné tu jahodu dusit za to, že si nejde koupit brejle, nebo že neví, jak zvětšit obrázky.
Pokud ten obrázek tak jak je nepřečte, věřím, že je na tom zle - tak ostatně zní i víc jejích ostatních příspěvků - a nevidím důvod ji výslovně z těchto důvodů shazovat.

Oprávněné kritiky si svými jinými příspěvky vysloužila dostatek, také ji dostala...tak opravdu nevím, proč teď tohle poněkud bezohledné tažení...

No, Kleeno, mozna mas castecne pravdu, ale na druhou stranu je tezke nekomu tady radit co a jak, a kdyz to dotycny dostane, tak zacne kvicet, ze sice dekuje, ale ze to je k nicemu. To cloveka dost nadzvedne.
Jo, Special to napsal Jahode dost drsne, dost za hranou. Ale vem v uvahu to, ze Jahoda se do neho dost navazela a provokovala ho tak, ze by mel uplne pravo se na nejake rady vykaslat. Presto se ji zeptal, co pouziva za Word a dal ji navod k problemu, ktery potrebovala vyresit.  Vysledek byl ten, ze sice dekuje, ale ze to stejne neprecte.
No to by teda musel byt Special ze zlata, aby ho to neotravilo. Proc neco Jahoda chce a pak, kdyz to dostane rekne, ze to je k nicemu? Je to takovy jeji maly "sprajc", potrebuje nekoho potrestat.
Na to jsem ji napsala ja, jak obrazek zvetsi a k tomu priadala neco o tech brejlich. Nepovazuju to za nic zleho. Vcera tu kvuli brylim a svemu spatnemu zraku vyvadela docela dost, radilo ji tu plno lidi jak sehnat rychle brejle s co nejmensimi naklady, aby za ne nemusel platit horentni sumy a mohla co nejrychleji precist, co potrebuje.
A v te souvislosti, kdyz dneska chce poradit, Special ji poradi, ona opet rekne, ze nevidi a opet kolem sebe mlati pestickama jako petileta holka, tak neni cemu se divit, ze jsem ji napsala, ze ty bryle si mohla uz mezitim koupit, mela by dneska po problemu.
Jenze to ona moc nechce, zda se, ze chce, aby ji tu vsichni litovali, ze nevidi, ac na tom ji poradit, aby co nejdriv mohla poradne cist, vycerpali vsichni vsechny moznosti, pokud vim.
Ano, Jahoda na tom je zle, ale neni to brejlema.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #63 : Březen 26, 2015, 09:13:04 pm »

kleena - vidis, ze ludia maju zaujem jej pomoct, aj ked tu nikto nie je povinny pomahat
A to, co po té pomoci následovalo...to byla pořád ještě pomoc?

ked je ale problem, aby si pozrela navod na tom obrazku, tak ja osobne neviem, ako LEPSIE jej to vysvetlit - napisat slovne?
Jestli to na tom obrázku nevidí - a nevím, čím by si pomohla, kdyby v tomto lhala - pak to má opravdu těžké a v té chvíli opravdu nevím, proč do ní na toto téma dál rýt.

Je pěkné pokusit se pomoc, ale když na onu osobu v zápětí bez nějakého zvláštního důvodu vezmeš pohrabáč, pak se ta pomoc poněkud...relativizuje.

Pro tebe malý tip na okraj: když tě po odeslání příspěvku napadne jak ho doplnit - tak, jako já teď - přijde mi lepší příspěvek doplnit, než vyplýtvat půl stránky na X příspěvků stejného autora po sobě. Lépe se to čte a zbude místo i na ostatní.

... mimochodem, mam 3 dioptrie na cteni, coz neni uplne malo....
Po zvetseni jsem Specialuv obrazek celkem dobre videla, nebylo to uplne komfortni, nicmene da se z toho precist pri trose snahy temer vse...
Pokud ma Jahoda dioptrii vice, tak uz musela mit problem se zrakem davno, ze prestava clovek postupne videt na text a bryle potrebuje cim dal tim silnejsi, neni ze dne na den.
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #64 : Březen 26, 2015, 09:21:20 pm »

Kleena:
Ano musi to tak byt...
Mam svatou trpelivost ale kdyz je nekdo tupej a jeste porad rve kolem sebe tak je to proste moc.

BTW: Jako jedinej sem se ji snazil pomoc i pres to ze nesdilim sympatie. A obrazky jdou taky zvetsovat az do aleluja...
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #65 : Březen 26, 2015, 09:27:24 pm »

speczialized - prejavil si cesky TEMPERAMENT a uz su staznosti ;-)

chcu, aby si sa spraval ako sterilni a chladni nemci ;-)
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #66 : Březen 26, 2015, 09:32:22 pm »

speczialized - prejavil si cesky TEMPERAMENT a uz su staznosti ;-)
To je "temperament" IV. cenové bez větráku a na ten tu zcela jistě nikdo toužebně nečekal. Takové tu mají taky...

kleena - nerad menim prispevky, lebo sa potom bojim diskusii typu "ale ty si zmenil xyz" ;-)
Asi přijde na to, proč a jak příspěvky měníš... Proti doplňování myslím bude málokdo co mít. Pokud oproti tomu se proslavíš "krášlením" svých minulých příspěvků, pak na tom obvinění něco může být - zase žádný důvod, cítit se jím dotčen.
A když budeš příspěvky zmizíkovat úplně, jako se to povedlo Speciálovi v sousedním tématu, nu, pak také není nic divného na tom, když na to někdo poukáže.

Nic z toho ale osobně nevidím jako důvod pro to, abych plnil stránky tasemnicí svých vlastních příspěvků.
« Poslední změna: Březen 26, 2015, 09:37:56 pm od kleena » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #67 : Březen 26, 2015, 09:35:19 pm »

speczialized - prejavil si cesky TEMPERAMENT a uz su staznosti ;-)
To je "temperament" IV. cenové bez větráku a na ten tu zcela jistě nikdo toužebně nečekal. Takové tu mají taky...


No no no... Zase nic tak hroznyho sem nenapsal  =P
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #68 : Březen 26, 2015, 10:21:07 pm »

Ehm, takze:

dnes bol ku mne Herr Profesor celkom mily!
Ani raz mi nevynadal, ani sa po mne nevozil, ba co viac, OCHOTNE mi odpovedal na otazky, co boli MIMO uciva!
« Poslední změna: Březen 27, 2015, 12:23:50 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #69 : Březen 27, 2015, 10:49:01 am »

Ehm, teraz ma dokonca pochvalil' Co??? Kroutím očima Vyplazuji jazyk Mrknutí

p.s. co je to dnes za den, same "zazraky" vo vzduchu Úsměv
« Poslední změna: Březen 27, 2015, 12:23:22 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 [5]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevnemecku.de © 2013
Vše o práci v Německu. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Německu.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | russisch lernen | französisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen | spanisch lernen |