Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 [3]   Dolů
 
Autor Téma: Jak najít práci v Německu?  (Přečteno 209076 krát)
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #30 : Březen 22, 2015, 12:46:26 pm »

rusna, prečo sa urážaš?
Ja somťa predsa nijako nekritizovala ... len som to tu oznámila ako fakt
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #31 : Březen 22, 2015, 12:48:30 pm »

Jahodo,tak u pomoz ty,zadarmo,volej na firmu,prekladej zivotopis,delaj na PC 3-4 hodky denne,vyhledavej nabídky...atd
Protože ja to za tech 2OE delam.
Michal

Lenke - tak tu to mas - přímo, kdo ( kdy, kde, jak, nač a proč  :-))))
Zaznamenáno
rusna
Host
« Odpověď #32 : Březen 22, 2015, 01:06:17 pm »

Jahodo ja jsem se neurazil,jen jsem ti napsal,co a jak.
Michal
Pripada ti snad 20 E za to všechno moc penez?
Jak uz jsem psal drive jsem to delal zadarmo,ale bylo toho vic a vic a nekdy lidi ani nepodekovali...
Michal
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #33 : Březen 22, 2015, 01:14:54 pm »

Jahodo ja jsem se neurazil,jen jsem ti napsal,co a jak.
Michal
Pripada ti snad 20 E za to všechno moc penez?
Jak uz jsem psal drive jsem to delal zadarmo,ale bylo toho vic a vic a nekdy lidi ani nepodekovali...
Michal

boze rusna, KDE som písala, že mi to príde moc?
Ja ťa úplne chápem, tiež som pomáhala, úplne zadarmo a ani za obyčajné "ďakujem" som im nestála ... ani sa už neozvali, keď sa dozvedeli, čo chceli vedieť
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #34 : Březen 22, 2015, 03:23:51 pm »

Lenke, nemáš pocit, že si nielen tak trochu, ale i poriadne drzý, keď mi chceš predpisovať, čo mám robiť a čo nie?

To si môžeš robiť s vlastnou priatelkou (ak nejakú máš), ale MNE s tým daj láskavo pokoj!

Dobře, vysvětlím. Ono vysvětlení jsou potřeba.

Někdo se tu ve vlákně na něco ptal. Ty jsi se mu snažila poradit, ale poradila jsi tak obecně, že v tom nebyla kloudná informace. Proto jsem tě humorně upozornil, že mu máš dodat jakostní informace. Nic víc, nic míň.

Ale možná ti můj humor nepřišel jako humor ( ač jsem to tak myslel ), ale třeba jako jízlivost, manipulace, dominance apod. Nebylo to tak.
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #35 : Březen 22, 2015, 03:26:23 pm »

Jahodo,tak u pomoz ty,zadarmo,volej na firmu,prekladej zivotopis,delaj na PC 3-4 hodky denne,vyhledavej nabídky...atd
Protože ja to za tech 2OE delam.
Michal

Lenke - tak tu to mas - přímo, kdo ( kdy, kde, jak, nač a proč  :-))))

Pozdě, ale přece.

Každá snaha ( v dobrém ) se počítá, bude zhodnocena, a až předstoupíš před sv. Petra, budeš mít jedno malé plus. :-)
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #36 : Březen 22, 2015, 03:49:07 pm »

Lenke, nemáš pocit, že si nielen tak trochu, ale i poriadne drzý, keď mi chceš predpisovať, čo mám robiť a čo nie?

To si môžeš robiť s vlastnou priatelkou (ak nejakú máš), ale MNE s tým daj láskavo pokoj!

Dobře, vysvětlím. Ono vysvětlení jsou potřeba.

Někdo se tu ve vlákně na něco ptal. Ty jsi se mu snažila poradit, ale poradila jsi tak obecně, že v tom nebyla kloudná informace. Proto jsem tě humorně upozornil, že mu máš dodat jakostní informace. Nic víc, nic míň.

Ale možná ti můj humor nepřišel jako humor ( ač jsem to tak myslel ), ale třeba jako jízlivost, manipulace, dominance apod. Nebylo to tak.


ja som napísala presnem, čo som chcela, je už jeho vecou si ten dotyčný príspevok vyhladať, vsak v tej debate sám bol
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #37 : Březen 23, 2015, 12:00:20 am »

Ako nájsť prácu?

Treba si najskôr ujasniť, čo vlastne chcem robiť, v akej oblasti budem hľadať.
A potom hľadať po internetových portáloch, v novinách, na Jobmesse, atd ... to zas VÁS nikto neurobí ...
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevnemecku.de © 2013
Vše o práci v Německu. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Německu.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | russisch lernen | französisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen | spanisch lernen |