Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Aupair do Nemecko-Ceske rodiny / duben 2015 - duben 2016  (Přečteno 24386 krát)
Desirei



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Březen 17, 2015, 09:57:15 pm »

Chces se zdokonalit v Nemcine, poznat jinou kulturu, zvyky, najit si nove pratele?

My hledame au-pair, ktera je usmevava, k novym lidem a zvykum pristupuje otevrene, je zodpovedna, kreativni a deti rada neco nauci.

Bydlime v Bielefeldu, ve velkem meste ve stredu Nemecka, v klidne a zelene ctvrti ca. 4 km od centra. Mame hezky dum se zahradou. Mela by si vlastni vybaveny pokoj s koupelnou a terasou do zahrady. K disposici budes mit i auto. Muj partner je nemec, ktery cesky nemluvi. Ja jsem ceska, ktera studovala a pracuje v Nemecku uz 20 let. Takze doma se mluvi nemecky. Deti - kluk 4 roky a holcicka 2 roky - vychovavame dvojjazycne. Domaci zvirata nemame a o uklid v dome se stara jednou az dvakrat tydne pani.

Obe deti chodi denne od 8 do 16 hod do skolky. Takze Tvym ukolem by bylo pripravit a odvezt deti rano do skolky. Potom v pozdnim odpoledni a vecer bude Tvym ukolem s detmi neco podniknout, se s nimi hrat a rozvijet jejich schopnosti. Prejeme si, aby nase au-pair vedla deti vlastnim prikladem k poradku a cistote. Zakladem je, starat se spolecne s detmi o poradek v jejich hrackach a vest je k hygiene.

Pracovni doba prace s detmi je ca. 30 hodin tydne.

Jako clen domacnosti bude k Tvym ukolum patrit zehleni, lehka pomoc v uklidu domacnosti a obcasna priprava jednoducheho jidla.
Vlastni ridicsky prukaz a dobra znalost nemciny jsou podminkou.

Platime 300,- Euro kapesne a 50 Euro prispivame nasi aupair na skolu. Hrazeni zdravotniho pojisteni je pro nas samozrejmosti. Ctyri tydny za rok by jsi mela placenou dovolenou.

Samozrejme Ti umoznime chodit do jazykovky. Nase soucasna au-pair, se kerou jsme velmi spokojeni, koncí koncem dubna a bude studovat. Ona chodi 4x tydne od 9 do 13 hod do sloly. Ale bude zalezet na Tobe a na domluve s nami, jak intenzivni kurs si vyberes. V zacleneni do noveho prostredi Te rozhodne podporime, aby jsi se u nas citila dobre.

Budeme se tesit na Tvuj e-mail se strucnym zivotopisem a fotkou. Ptej se na vse, co Te zajima. Radi Ti Tve otazky zodpovime!

CO OD TEBE OČEKÁVÁME
dobry vztah k detem
pozitivni otevreny pristup k lidem a k jinym zvykum
vlastni iniciativa
ridicsky prukaz
zakladni znalost nemciny

CO TI NABÍZÍME
350 Euro kapesne (inkl. jazykovky)/mesic
placena dovolena 4 tydny/rok
velmi dobre ubytovani
pojisteni, atd.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #1 : Březen 23, 2015, 12:30:04 am »

Nemám síce záujem, ale super a podrobne napísaná ponuka!
Prípadný záujemca sa iste nemôže sťažovať, že nevie, do čoho ide ...
Zaznamenáno
alice1989



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Duben 07, 2015, 08:11:24 am »

Dobrý den,
velmi mě zaujala Vaše nabídka. Nyní jsem se vrátila z německa. Pracovala jsem tam jako pečovatelka o paní na vozíčku. Velmi mám ráda lidi a hlavně děti.
Je mi 25 let, jsem svobodná a bezdětná.
Kdyby jste měla zájem o můj životopis, určitě mi napište na mobil nebo e-mail a ráda Vám ho pošlu.
Děkuji a přeji Vám hezký a příjemný den.
S přátelským pozdravem Alice Knapová
aliceknapova[zavináč]gmail.com
+420 775 165 364
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevnemecku.de © 2013
Vše o práci v Německu. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Německu.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | russisch lernen | französisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen | spanisch lernen |