Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Recenze na českou pracovní agenturu  (Přečteno 146546 krát)
chesburger



Karma: 0
Příspěvků: 38


« : Duben 14, 2014, 07:17:17 am »

Zdravím všechny jež užívají toto fórum,


velice  rád bych se všech zeptal, jestli někdo nemá zkušenosti s agenturou Barlett Recruitment a to jak dobré tak i špatné.

Mám od nich nabídku práce, ale ztěžuje mi to skutečnost, že nikde na netu nejsou žádné recenze. Rád bych podotknul, že na mne udělali dojem, ale nerad bych aby to platilo jako" Když ptáčka lapají pěkně mu zpívají" a navíc se musím poměrně rychle rozhodnout.

Jedná se o práci zde: WEB: http://www.ratsstube-ruedesheim.de/d_home.html

Neslyšel o tom někdo jak to tam funguje??

Děkuji všem a přeji pěkný den
« Poslední změna: Duben 15, 2014, 12:59:48 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Duben 14, 2014, 12:16:46 pm »

Hledáš recenze na danou restauraci a ne na pracovní agenturu.

Kontaktuj přímo restauraci a chtěj smlouvu od nich, ne od agentury.
Agentura tě může na druhý den poslat úplně jinam, třeba 100km dál.
Zaznamenáno
chesburger



Karma: 0
Příspěvků: 38


« Odpověď #2 : Duben 14, 2014, 02:17:59 pm »

Zdravím,

děkuji za korekturu mého dotazu. Asi jsem se měl dotazovat, jestli někdo nemáte zkušenosts  : BARTLETT recruitment ať špatné či dobré.

Každý názor se cenní.

Takže opět děkuji a omluva za zcestnost.
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #3 : Duben 14, 2014, 03:08:54 pm »

To není německá, ale čistě česká agentura.

Když už, tak si raději vyber nějakou větší německou pracovní agenturu: http://www.germany.cz/mkportal/modules/wiki/index.php/Pracovní_agentury_v_Německu
« Poslední změna: Duben 14, 2014, 03:17:08 pm od David » Zaznamenáno
chesburger



Karma: 0
Příspěvků: 38


« Odpověď #4 : Duben 15, 2014, 12:19:43 pm »

Dobrý den,

veli děkuji za pomoc. Ano vím, že se jedná o českou agenturu a právě proto jsem se chtěl dotázat, jestli s ní někdo nepřišel do styku při umisťování do práce a jak vše dopadlo, protože na internetu není možné žádné recenze najít.

Přeji pěkný den .
Zaznamenáno
MURKO



Karma: 1
Příspěvků: 16


« Odpověď #5 : Květen 18, 2014, 09:32:34 pm »

Ahoj tak ti napisu opravdu jak to je s me zkusenosti jsem kuchar byl jsem pres tudle agenturu v mnichove a pan hruska mi vzdy lomohl a byl kdispozici kdyz jsem potreboval  opravdu zadne pod ody  ebo jine praktiky sice je to uz 4roky ale asi tak tak pred mesicem jsem mu volal jestli mi muze snecim poradit a velice rad a ochotne mi vse vysvetlil takze si myslim jeste lepsi agentura nez nejaka nemecka ------ Nevím co si myslet/Nerozhodný a hlav e opravdu zadne poplaky pro zamdstnance a co inzeruje muze opravdu domluvit zatim a  at ti to vyjds
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #6 : Květen 19, 2014, 08:25:51 am »

Murko povolanie kuchar v Nemecku ci Rakusku nema Problem dostat Job priamo v podniku kde je podstatne lepsie zaplateny nez cez agenturu....
Zaznamenáno
MURKO



Karma: 1
Příspěvků: 16


« Odpověď #7 : Květen 24, 2014, 11:55:51 pm »

Jo to mas pravdu  kdyz pujdes s agenturou tak dostanes  tak 1300 cisteho pokud jsi dobrej  kuchar a kdyz si sezenes pfaci sam a domluvis si podminky tak  ,2000/2500 cisgeho taky jde ale pocitam tak 200 hodin za mesic Neřeknu nic
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #8 : Květen 25, 2014, 12:30:46 am »

to bychtel vedet ktera firma zaplati kucharovy cistyho2000/2500
ato vsechno oficialne s prihlasenim
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #9 : Květen 25, 2014, 06:24:39 am »

v Rakuskych alpach v hoteloch je bezne,ze kuchar zaraba velmi slusne peniaze a vsetko na papieri plus jedlo a ubytovanie gratis...Milan nieje to nic nenormalne...v Nemecku take peniaze pochybujem ze ma niekto..samozrejme hvezdickovy kuchari su uplne inde zarobkami uz  Smích
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #10 : Květen 25, 2014, 06:32:27 am »

Nemecki zamestnavatelia si zvykli dnes,ze ked su prac.trhe otvorene,ze budu ludi platit zle..a ze sa vzdy niekto najde co to bude robit...ale to sa im vzdy vypomsti,lebo nebudu mat stabilny personal.Co poznam v Mnichove kucharov cca priemerne ma na papieri 1500euro neto.
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #11 : Květen 25, 2014, 08:26:36 am »

hary01 kdyz je to tak dobry ve svycarsku a Rakousku proc tam nejdes stakovym platem sy muzes dovolit  Byt v nemecku.Nerikej ze te ve svycarsku a v rakousku nebudou jebat protoze mas cesky pas
http://www1.wdr.de/fernsehen/dokumentation_reportage/die-story/sendungen/uebersicht-armut100.html
vydel jsi v televizi co svycarsko udelalo proti lohn 18,50 za hodinu/brutto
normalni lohn je kdyz budes myt stesti 15,- zahodinu
vys kolik musis pracovat aby jsi mel 2000/2500 cistyho kdyz mas 15,- na hodinu
vys jak je draho ve svycarsku .Proc ty svycari jezdi pres 100km nakupovat do nemecka.
« Poslední změna: Květen 25, 2014, 09:47:04 am od MilanAmsterdam » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #12 : Květen 25, 2014, 12:33:13 pm »

Milan ano svajciari chodia do nemecka nakupovat to je pravda....hlavne pohranicne oblasti...stale je svajciarsko atraktivna krajina co sa tyka prace,ale..na zivot ako svajciarska mentalita dakujem neprosim...nemecko co sa tyka mentality ludi je podla mna super...svajciarsko chlad nula bodov...jedine co sa v nemecku dosralo je prac.trh.Inac nemcov mam rad hlavne zapadnych.
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #13 : Květen 25, 2014, 12:46:47 pm »

ale ty tam taky nebudes stastny
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #14 : Květen 25, 2014, 12:50:49 pm »

Milan tak je ako Ty povies  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevnemecku.de © 2013
Vše o práci v Německu. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Německu.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | russisch lernen | französisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen | spanisch lernen |