Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2] 3   Dolů
 
Autor Téma: Prosim o pomoc! - hledáme práci v Německu  (Přečteno 232133 krát)
panames



Karma: 0
Příspěvků: 32


« Odpověď #15 : Duben 04, 2013, 04:10:52 pm »

[zavináč]mitko 10 - amazon funguje tak, ze se zaregistrujes na jejich strane ( s zivotopisem)- amazon.de a pak pockas na odpoved. Je to jednoduche a amazon se hlasi hodne rychle.

[zavináč]michal1 - mas absolutne pravdu, nemcina je dulezita. S ni se da tady najit jakekoliv misto.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #16 : Duben 04, 2013, 07:43:05 pm »

Michal by si sa dovil kolko nemcov robi v hermese ci inych takych firmach ktore klamu ludi...zaklad je nemcina,ale to ti nezarucuju dnes uz nic...lebo nemcina ma byt samozrejmost...preto vela ludi radsej sedi na socialke nez by malo ist robit za par euro pod zeitarbeit alebo zle firmi..v Nemecku hlavne zarabaju vysoko kvalifikovani ludia ci dobri remeselnici...ale aj v nemecku je vela zlej platenej prace...na nemcine musi clovek stale robit...ja si platim v Nemecku rechtschutz...pre istotu...tu su pravnici drahi...
Zaznamenáno
michal1



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #17 : Duben 05, 2013, 10:08:54 pm »

joj ved ano, ja mam tiez momentalne pracu za temer minimalnu mzdu na hodinu, ide tu ale o to, ze kebyze viem nemcinu na super urovni (co bude tak najskor za 5 az 10 rokov trapenia sa za min. mzdu), tak uz mam plat 3 az 5 tisic EUR mesacne... ale zial... osud mi nedoprial a zacinam az v strednom veku... dost neskoro proste na to, ze su hranice otvorene uz tak davno
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #18 : Duben 06, 2013, 08:31:49 am »

Michal keby si si urobil jeden dva kurzy nemciny kvolie gramatike a ked budes pozerat vela nemeckych programov a budes mat aj kamaratov nemcov nielen cechov tvoja nemcina sa zlepsi:)..ked budes mat nemcinu prax tak vo svajciarsku mozes zarobit aj raz tolko co v nemecku a je tam ovela menej stresu ako v nemecku.
Zaznamenáno
panames



Karma: 0
Příspěvků: 32


« Odpověď #19 : Duben 07, 2013, 06:13:31 am »

Prave o tom to je...nemcina!
Ja jsem si take udlelala nekolik kurzu nemciny, nasla si kamarady Nemce a pak to slo dost rychle. Kdyz se v Nemecku mluvi jen s ceskyma kamaradama, tak z toho moc nebude. Je jasne, ze se potrebuji i cesky/slovensky kamaradi, ale dulezite je nemciny.
V Nemecku je prace dost, kdyz se chce tak se to zvladne. A amazon neplati spatne, vice nez plati jine firmy (pokud se neumi tak dobre nemcina a nebo clovek neni vyuceny).
Zaznamenáno
edkinson



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #20 : Duben 08, 2013, 08:30:35 am »

Ahojte hladam si pracu v Mnichove z ubytovanim pracoval som tam uz 3 mesiace ako küchenhilfe,ale zoberiam aku kolvek pracu dakujeeeeeeeeeem Edkinson
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #21 : Duben 08, 2013, 12:35:52 pm »

http://www.augustinerkeller.de/

skus sa tu spytat na pracu küchenhilfe...ci davaju ubytovanie to neviem.
Zaznamenáno
Alena.M



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #22 : Duben 22, 2013, 05:41:12 pm »

Ahoj všem.
Nevíte náhodou o práci v Regensburgu. Budu ráda za každou odpověď .
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #23 : Duben 22, 2013, 06:13:41 pm »

McDonald's Regensburg

www.mcdonalds-regensburg.com
1 Google-Bewertung
Weißgerbergraben 26
Regensburg
0941 5997500
McDonald's

www.mcdonalds.de
Google+ Seite
Friedenstraße 23
Regensburg
0941 5676809
McDonald's

www.mcdonalds.de
6 Google-Bewertungen
Defreggerweg 2
Regensburg
0941 37676


skus mc donalds..
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #24 : Duben 22, 2013, 06:15:10 pm »

   Neupfarrplatz 7  93047 Regensburg
0941 59573961,Zara obchod,v Mnichove tam robia slovenky predavacky..co viem davaju za 80hod do mesiaca 800euro neto..viac menej len skladaju svetriky a tak... Škleb Valím oči! Super!
Zaznamenáno
janys



Karma: 0
Příspěvků: 19


« Odpověď #25 : Duben 22, 2013, 08:29:22 pm »

Dobrý den do toho macdonaldu asi budeš muset umět dobře němčinu?a nevíte o Naky praci lakyrnika?dekuju
Zaznamenáno
petino83



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #26 : Duben 26, 2013, 09:51:54 am »

ahoj zaregistroval som sa na amazon.de ale ziadny kontakt som tam nenasiel kam im mam napisat?
Zaznamenáno
panames



Karma: 0
Příspěvků: 32


« Odpověď #27 : Duben 27, 2013, 05:27:05 pm »

Ahoj,
ty napsat na amazon nemuzes, protoze nikde nenajdes e-mailovou adresu.
Proto jsi se zaregistroval  Mrknutí
Oni se ti ohlasi pres e-mail nebo na internetu jsem videla tel. cislo nekde na jejich strance u jednoho mista. Ale to cislo nevim, muzes se podivat do vsech nabidek pres internet.
Zaznamenáno
m.busa



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #28 : Prosinec 28, 2013, 05:11:00 pm »

Zdravím všechny ! Moc rád bych se vydal za prací do Německa, kámen úrazu je ale v jazyce. Umím trochu anglicky, ale němčinu jsem se nikdy neučil. Jazyk bych se doučil, věřím že mě to donutí. Jsem vyučený zámečník, svářeč. Je mi 26 let a bez práce jsem ještě nebyl. Problém z pracovní morálkou u mě tedy neexistuje. Mám statní zkoušku pro obloukové svařování, metoda. 135.  Pokud by byla potřebná jiná metoda, dodělám si jí. Jsem manuálně zručný, beru práci všeho druhu. Pokud by někdo o něčem věděl, budu jen rád za pomoc. Samozřejmostí je i nějaké vyrovnání. Pokud Vás mohu požádat o nějaké rady, budu jen rád, když mi napíšete na mail.

S pozdravem a přáním Hezkého dne

Michal B.
m.busa[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
eStone



Karma: 1
Příspěvků: 5


« Odpověď #29 : Únor 03, 2014, 03:41:00 pm »

Ahoj, hledám práci v Německu.
Zkušenosti s prací tam mám (rozvoz + pekárna + soukr.pomoc pri stavbě domu, ..).
Takže např. pekárna (nabídka noční práce nevadí), práce ve skladu (nohy byla vždy moje devíza, s pc umím, fyzicky ok),balírna (např.maso), práce v automobilce, pomocník do kuchyně, úklid (hotel,instituce,...), rozvoz, doprava, a podobně...
Pomoc s nalezením prac.místa = odměna.

Řidičský průkaz sk.B (zkušenosti s -maxi- dodávkama 3,5t)
Drobné "práce vseho druhu" á la Ferda Mravenec není problém.
Německy se domluvím i píšu, momentalně spíše základy (přes dva roky jsem nepromluvil, ale to je jistě otázka pár dní, otrkat se na původní úroveň - domluvit se prakticky o všem bez gestilkulací, navíc jazyky jsem se učil vzdy dobře i rád).  Na zkoušku jsem si zavolal s jednou známou CZ agenturou; - prý, "to by bylo v pohodě". :-)
Svobodný bez závazků, flexibilní, pracovitý!, čistý tr.rejstřík, nekonfliktní, kamarádský.
Díky, Radek
E: cradek78[at]gmail.com
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevnemecku.de © 2013
Vše o práci v Německu. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Německu.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | russisch lernen | französisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen | spanisch lernen |